
Розкладачка М60 з матрацом 6см і подушкою.Vista (193х75х28см)
2 800 ₴
- В наявності
- Код: М-60
Основні характеристики:
Довжина розкладачки – 193 см.
Ширина розкладачки – 75 см.
Висота від підлоги – 28 см.
Вага: 6 кг.
Максимальне навантаження на каркас: 120 кг.
допустиме навантаження на пружини: до 90 кг
Матрац 6см
Подушка в комплекті
Розмір в упаковці: 25х75х80 см.
Захист підлоги від подряпин
Характеристики:
Високий натяг тканини
Компактність у складеному вигляді
При її виробництві використовується двошарова тканина.
Підголовник регулюється на чотири положення
Завдяки тому, що тканина натягнута по периметру, а пружини з ременями знаходяться під розкладачем, її поверхня виходить досить великою.
Для дітей та дорослих
Матеріал каркаса розкладачки: Сталева труба
Основа спального місця розкладачки: Двошарова тканина
Покриття труби каркасу: Полімерне порошкове.
Комплектація матрацом: Так
Товщина матраца: 6 см
Наповнювач матраца: Поролонова крихта
Матеріал чохла матраца: Поліпропіленова тканина.
Максимально допустиме навантаження на каркас: 120 кг
Вага: 6 кг
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
Розкладачки на пружинах не призначені для використання щодня на постійно основі.
Розкладачка призначена саме для відпочинку, на деякий проміжок часу.
Якщо потрібен варіант розкладачки для сну на постійній основі, рекомендуємо звернути увагу на розкладачки з ламелями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VISTA |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева труба |
| Підстава спального місця розкладачки | Двошарова тканина |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Комплектація матрацом | Так |
| Товщина матраца | 6 см |
| Наповнювач матраца | поролонова крихта |
| Матеріал чохла матраца | двошарова тканина, бавовна, поліпропіленова тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1930 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 280 мм |
| Вага | 6 кг |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 800 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 750 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 250 мм |
| Комплектація | |
| Подушка для відпочинку | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Рівні регулювання підголівника | 4 |
| Захист підлоги від подряпин | Так |
| Додаткові Характеристики | |
| Тип | Ліжка-трансформери |
| Колір | Різнокольоровий |
| Форма | Прямокутні |
| Тип | Розкладні ліжка (розкладачки) |
| Основа під матрац | Матрац не змінний |
| Особливості | З матрацом в комплекті |
| Країна-виробник товару | Україна |
- Ціна: 2 800 ₴



