
Розкладачка Розкладне ліжко на ламелях Vista «Віра Люкс» (195х82х34см)
4 499 ₴
- В наявності
- Код: Вера Люкс
+380 (99) 779-20-37
Наталіяповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основні характеристики:
- Довжина – 195 см.
- Ширина – 82 см.
- Висота – 34 см.
- Вага – 18 кг.
- Максимальне навантаження: 130 кг
- Габаритні розміри у складеному вигляді: 98х86х27 см.
- Матрац ліжка «Віра» виготовлений із щільного поролону завтовшки 8 см.
- Підголовник цієї моделі не регулюється.
- Матеріал каркасу сталева профільна труба
- Максимальне навантаження 120 кг
- Вага 18 кг
Ліжко «Віра Люкс» з матрацом і чохлом для зберігання має прекрасний ортопедичний ефект, а завдяки міцному каркасу здатне витримувати навантаження до 120 кг.
Ламелі (латофлекс) з фанери надають розкладному ліжку легкий пружний ефект, що робить відпочинок на такому ліжку набагато комфортнішим.
Комплектація:
Розкладачка, Матрац, Чохол для зберігання
Країна-виробник товару:
- Україна Харків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VISTA |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева профільна труба |
| Підстава спального місця розкладачки | Дерев'яні ламелі |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Кількість ламелей на підставі спального місця | 17 |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Комплектація матрацом | Так |
| Товщина матраца | 8 см |
| Наповнювач матраца | поролонова крихта, пінополіуретан |
| Матеріал чохла матраца | бавовна |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1950 мм |
| Ширина | 820 мм |
| Висота | 340 мм |
| Вага | 18 кг |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 860 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 980 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 270 мм |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Захист підлоги від подряпин | Так |
| Додаткові Характеристики | |
| Тип | Ліжка-трансформери |
| Форма | Прямокутні |
| Тип | Розкладні ліжка (розкладачки) |
| Колір | Різнокольоровий |
| Основа під матрац | Дерев'яні ламелі |
| Особливості | З матрацом в комплекті |
| Країна-виробник товару | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 499 ₴







