
Розкладачка Senya дитяча на ламелях з матрацом 154х65х28см
2 300 ₴
- В наявності
+380 (99) 779-20-37
Наталіяповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Габаритні розміри:
- Довжина: 154 см
- Ширина: 65 см
- Висота: 28 см
Каркас: метал, труба діаметр: 20 мм
Підстава: ламелі: 12 шт.
Товщина матраца: 5 см
Вага: 7.4 кг
Максимальне навантаження: 120 кг
- Довжина: 154 см
- Ширина: 65 см
- Висота: 28 см
Каркас: метал, труба діаметр: 20 мм
Підстава: ламелі: 12 шт.
Товщина матраца: 5 см
Вага: 7.4 кг
Максимальне навантаження: 120 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Senya |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева труба |
| Підстава спального місця розкладачки | Дерев'яні ламелі |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Кількість ламелей на підставі спального місця | 12 |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Комплектація матрацом | Так |
| Товщина матраца | 5 см |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1540 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Висота | 280 мм |
| Вага | 7.4 кг |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 760 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 580 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 200 мм |
| Додаткові Характеристики | |
| Тип | Ліжка-трансформери |
| Форма | Прямокутні |
| Тип | Розкладні ліжка (розкладачки) |
| Колір | Різнокольоровий |
| Основа під матрац | Дерев'яні ламелії |
| Особливості | З матрацом в комплекті |
| Країна-виробник товару | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 300 ₴




