
Розкладачка Ретро Senya без матраца (193х72х28см).
2 400 ₴
- В наявності
+380 (99) 779-20-37
Наталіяповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Senya
Підголівник: 4 положення
Каркас: труба сталева
Діаметр: 20х0.8 мм
Матеріал: поліестер
Підстава: пружини
Матрац: відсутній
Макс. навантаження, кг.: 120
Довжина, див: 193
Ширина, див: 72
Висота, див: 28
Вага, кг: 6
Кількість в упаковці, шт.: 1
Довжина у складеному вигляді, див.: 72
Ширина у складеному вигляді, див.: 20
Висота у складеному вигляді, див.: 96
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Senya |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева труба |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1930 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Висота | 280 мм |
| Вага | 6 кг |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 960 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 720 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 200 мм |
| Комплектація | |
| Коліщата | Ні |
| Бильце у головах | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Знімний козирок від сонця | Ні |
| Подушка для відпочинку | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Захист підлоги від подряпин | Так |
| Додаткові Характеристики | |
| Тип | Ліжка-трансформери |
| Форма | Прямокутні |
| Тип | Розкладні ліжка (розкладачки) |
| Колір | Різнокольоровий |
| Особливості | Без матраца |
| Країна-виробник товару | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴

