
Крісло шезлонг - Ретро з дерев'яними підлокітниками
1 790 ₴
- В наявності
+380 (99) 779-20-37
Наталіяповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Глибина 47 см
Ширина 77 см
Висота від підлоги 35 см
Каркас Труба сталева Ø 20х1 мм
Маса нетто 4 кг
Матеріал-Бязь
Макс.навантаження 110 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Senya |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Стан | Новий |
| Висота сидіння | 35 см |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 77 см |
| Вага | 4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Складний |
| Тип | Шезлонг |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Особливості | Механізм регулювання положення |
| Матеріал | Бязь |
| Матеріал | Сталь |
| Комплектація підлокотників | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 790 ₴









