
Розкладушка - ортопедичне ліжко "Венеція" з матрацом на ламелях Vista (193x77x34см)
3 205 ₴
- В наявності
- Код: Venice
+380 (99) 779-20-37
Наталіяповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основні характеристики:
- Довжина розкладачки – 193 см.
- Ширина розкладачки – 77 см.
- Висота від підлоги – 34 см.
- Вага: 14,5 кг.
- Максимальне навантаження: 130 кг.
- Матрац 6см
- Кількість ламелей - 16шт
- Розмір в упаковці: 91х77х 30 см.
- Захист підлоги від подряпин
- Коліщатка - 4шт
"Венеція" - Ліжко комплектується додатковим шпилькою, що виконує ряд корисних функцій. У розкладеному стані Бильце служить обмежувачем, який надійно зафіксує подушку та не дасть їй впасти. Каркас сталевий, виготовлений із квадратної труби 20х20 мм. Кількість ламелей – 16 шт. Для зручності переміщення розкладачка оснащена коліщатками, які за потреби можна зняти.
- Виробник :Віста
- Країна виробник Україна
- Кількість ламелів зі спального місця 16
- Вікова група Для дітей та дорослих
- Максимально допустиме навантаження 130 кг
- Матеріал чохла матраца бавовна
- Ортопедичні властивості Так
- Комплектація матрацом Так
- Товщина матраца 6 см
- Наповнювач матраца поролонова крихта
- Покриття труби каркасу Полімерне порошкове
- Матеріал каркаса розкладачки Сталева профільна труба
- Основа спального місця розкладачки Дерев'яні ламелі
- Стан Новий
Комплектація
- Коліщатка
- Бильце біля узголів'я
додаткові характеристики:
- Захист підлоги від подряпин
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VISTA |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева профільна труба |
| Підстава спального місця розкладачки | Дерев'яні ламелі |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Кількість ламелей на підставі спального місця | 16 |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Комплектація матрацом | Так |
| Товщина матраца | 6 см |
| Наповнювач матраца | поролонова крихта |
| Матеріал чохла матраца | бязь |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1930 мм |
| Ширина | 770 мм |
| Висота | 340 мм |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 910 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 770 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 300 мм |
| Комплектація | |
| Коліщата | Так |
| Бильце у головах | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Захист підлоги від подряпин | Так |
| Додаткові Характеристики | |
| Тип | Ліжка-трансформери |
| Колір | Різнокольоровий |
| Форма | Прямокутні |
| Тип | Розкладні ліжка (розкладачки) |
| Основа під матрац | Дерев'яні ламелі |
| Особливості | З матрацом в комплекті |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коліщатка | Так |
| Білизна вголов'я | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 205 ₴




