Крісло "Фідель" - завжди хочеться, навіть будучи на природі в лісі на вилазці, на риболовлі або на своїй дачній ділянці провести час з максимальною зручністю та комфортом. Крісло розкладне «Фідель» - ¦оптимальне рішення для таких випадків. За своєю не високою ціною воно виготовлене з якісних матеріалів, має надійну стійку конструкцію, легко складається та зручно для транспортування, перенесення та зберігання.
Основні технічні характеристики крісла:
Глибина сидіння: 38 см.
Ширина сидіння (між ручками) 43 см
Висота сидіння від підлоги 37см
Висота спинки від сидіння 45см
Ширина стільця з ручками 46см
Висота від підлоги до верхньої точки: 74см
Вага: 3 кг.
Максимальне навантаження: 90 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Senya |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 90 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Тип | Складний |
| Тип | Шезлонг |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою та підлокітниками |
| Матеріал каркаса (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Глибина стільця | 380 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 740 мм |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 775 ₴






