
Розкладачка з матрацом 6см. (193х75х28см). Vista
2 800 ₴
- В наявності
Основні характеристики:
- Довжина розкладачки – 193 см.
- Ширина розкладачки – 75 см.
- Висота від підлоги – 28 см.
- Вага: 6 кг.
- Максимальне навантаження: 120 кг.
- Матрац 6см
- Подушка в комплекті
- Розмір в упаковці: 25х75х80 см.
- Захист підлоги від подряпин
Характеристики:
- Високий натяг тканини
- Компактність у складеному вигляді
- При її виробництві використовується двошарова тканина.
- Підголовник регулюється на чотири положення
- Завдяки тому, що тканина натягнута по периметру, а пружини з ременями знаходяться під розкладачем, її поверхня виходить досить великою.
- Для дітей та дорослих
- Матеріал каркасу розкладачки: Сталева труба
- Основа спального місця розкладачки: Двошарова тканина
- Покриття труби каркасу: Полімерне порошкове.
- Комплектація матрацом: Так
- Товщина матраца: 6 см
- Наповнювач матраца: Поролонова крихта
- Матеріал чохла матраца: Поліпропіленова тканина.
- Максимально допустиме навантаження: 120 кг
- Вага: 6 кг
Зверніть увагу❗️
Розкладачки на пружинах не призначені для використання на постійній основі.
Вони призначені для відпочинку, не для сну на постійній основі.
Розкладачка витримує 120кг, але це стосується самого каркасу.
Пружини неоцинковані, тому не розраховані на таке навантаження.
Рекомендована вага для пружин 65-80кг (за умов не постійного користування )
❗️Дотримуючись простих правил користування, пружини прослужать довше:
- Не сідати різко
- Не стрибати.
- Не падати на розкладачку.
- Розкладачка передбачає прийняття положення лежачи або напівсидячи (для рівномірного розподілу ваги)
📌Якщо шукаєте варіант для сну на постійній основі, рекомендуємо звернути увагу на розкладачки з ламелями.
Переваги:
- Ламелі приймають положення тіла та надають ортопедичні властивості.
- Дуже легко замінюються.
- на розкладачки з ламелями є гарантія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VISTA |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева труба |
| Підстава спального місця розкладачки | Двошарова тканина |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Комплектація матрацом | Так |
| Товщина матраца | 6 см |
| Наповнювач матраца | поролонова крихта |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1930 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 280 мм |
| Вага | 6 кг |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 800 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 750 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 250 мм |
| Комплектація | |
| Подушка для відпочинку | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Рівні регулювання підголівника | 4 |
| Захист підлоги від подряпин | Так |
| Додаткові Характеристики | |
| Тип | Ліжка-трансформери |
| Форма | Прямокутні |
| Тип | Розкладні ліжка (розкладачки) |
| Колір | Різнокольоровий |
| Основа під матрац | Матрац не змінний |
| Особливості | З матрацом в комплекті |
| Країна-виробник товару | Україна |
- Ціна: 2 800 ₴







