
Розкладачка "Ольга" ортопедичне ліжко на ламелях з матрацом Senya 193х75х30см
3 350 ₴
- В наявності
+380 (99) 779-20-37
Наталіяповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручне сучасне розкладне ліжко для дому або дачі, яке з легкістю забезпечить здоровий сон. Виготовлений із квадратної металевої труби 20 мм. Покрита порошковою фарбою.
В основі спального місця – 16 дерев'яних ламелей, що фіксують спину у зручному положенні.
Матрац виготовлений з пінополіуретану товщиною 5 см. Тканина – 100% бавовна.
У підніжній частині та в голові розкладачки є обмежувач, який надійно фіксує матрац.
У складеному вигляді ліжко закривається за допомогою спеціального карабіна.
- Максимальне навантаження: 120 кг.
- Довжина: 193 см.
- Ширина: 75 см.
- Висота: 30 см.
- Розміри у складеному вигляді: 97х75х28см.
- Вага: 14 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Senya |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева труба |
| Підстава спального місця розкладачки | Дерев'яні ламелі |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Кількість ламелей на підставі спального місця | 16 |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Комплектація матрацом | Так |
| Товщина матраца | 5 см |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1930 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 14 кг |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 970 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 750 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 280 мм |
| Додаткові Характеристики | |
| Тип | Ліжка-трансформери |
| Форма | Прямокутні |
| Тип | Розкладні ліжка (розкладачки) |
| Колір | Різнокольоровий |
| Основа під матрац | Дерев'яні ламелі |
| Особливості | З матрацом в комплекті |
| Країна-виробник товару | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 350 ₴




