
Розкладачка Рута на ламелях з матрацом 7см Senya (195х80х43см)
4 250 ₴
- В наявності
+380 (99) 779-20-37
Наталіяповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Senya
Підголівник: відсутня
Каркас: труба сталева
Діаметр: 20x20x1мм
Матеріал: бязь
Підстава: ламелі 16 шт
Матрац: поролоновий, 7 см
Макс. навантаження, кг.: 120
Довжина, див: 195
Ширина, див: 80
Висота, див: 43
Вага, кг.: 21
Кількість в упаковці, шт.: 1
Довжина у складеному вигляді, див.: 80
Ширина у складеному вигляді, див.: 30
Висота у складеному вигляді, див.: 123
Підголівник: відсутня
Каркас: труба сталева
Діаметр: 20x20x1мм
Матеріал: бязь
Підстава: ламелі 16 шт
Матрац: поролоновий, 7 см
Макс. навантаження, кг.: 120
Довжина, див: 195
Ширина, див: 80
Висота, див: 43
Вага, кг.: 21
Кількість в упаковці, шт.: 1
Довжина у складеному вигляді, див.: 80
Ширина у складеному вигляді, див.: 30
Висота у складеному вигляді, див.: 123
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Senya |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева труба |
| Підстава спального місця розкладачки | Дерев'яні ламелі |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Кількість ламелей на підставі спального місця | 16 |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Комплектація матрацом | Так |
| Товщина матраца | 7 см |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1950 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 430 мм |
| Вага | 21 кг |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 1123 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 800 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 300 мм |
| Комплектація | |
| Коліщата | Так |
| Бильце у головах | Так |
| Додаткові Характеристики | |
| Тип | Ліжка-трансформери |
| Форма | Прямокутні |
| Тип | Розкладні ліжка (розкладачки) |
| Колір | Різнокольоровий |
| Основа під матрац | Дерев'яні ламелі |
| Особливості | З матрацом в комплекті |
| Країна-виробник товару | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 250 ₴



