Виробник: Senya
Підголівник: 4 положення
Каркас: труба сталева
Діаметр: 20х0.8 мм
Матеріал: поліестер
Основа: натяжна тканина
Матрац: відсутній
Макс. навантаження, кг: 80
Довжина, див: 185
Ширина, див: 57
Висота, див: 25
Вес, кг: 5
Кількість в упаковці, шт.: 1
Довжина у складеному вигляді, див.: 72
Ширина у складеному вигляді, див.: 20
Висота у складеному вигляді, див.: 96
Підголівник: 4 положення
Каркас: труба сталева
Діаметр: 20х0.8 мм
Матеріал: поліестер
Основа: натяжна тканина
Матрац: відсутній
Макс. навантаження, кг: 80
Довжина, див: 185
Ширина, див: 57
Висота, див: 25
Вес, кг: 5
Кількість в упаковці, шт.: 1
Довжина у складеному вигляді, див.: 72
Ширина у складеному вигляді, див.: 20
Висота у складеному вигляді, див.: 96
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Підстава спального місця розкладачки | Поліестерова тканина |
| Виробник | Senya |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева труба |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Висота | 250 мм |
| Вага | 5 кг |
| Ширина | 570 мм |
| Довжина | 1850 мм |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 720 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 200 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 960 мм |
| Додаткові Характеристики | |
| Тип | Ліжка-трансформери |
| Форма | Прямокутні |
| Тип | Розкладні ліжка (розкладачки) |
| Колір | Різнокольоровий |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Особливості | Без матраца |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 050 ₴





