
Розкладачка Марія на пружинах Senya 195х70х29см
2 050 ₴
- В наявності
+380 (99) 779-20-37
Наталіяповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розкладачка "Марія" – компактна та зручна в експлуатації. Стане незамінним для відпочинку на дачі, природі чи будинку. До її переваг можна віднести високу натяг тканини, у складеному вигляді займає мало місця. При її виробництві використовується двошарова тканина: верх - бавовна, нижня куля - поліпропіленова складова. Регульований підголівник фіксується на 4 положення. Завдяки тому, що тканина натягнута периметром, її поверхня виходить досить велика, що дозволяє відчути повний комфорт під час відпочинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Senya |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1950 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 290 мм |
| Вага | 6 кг |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 800 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 700 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 120 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Рівні регулювання підголівника | 4 |
| Додаткові Характеристики | |
| Тип | Ліжка-трансформери |
| Форма | Прямокутні |
| Тип | Розкладні ліжка (розкладачки) |
| Колір | Різнокольоровий |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Особливості | Без матраца |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 050 ₴


