
Шезлонг - розкладне крісло з матрацом Фрідріх II Senya
2 450 ₴
- В наявності
Шезлонг «Фрідріх II» на тканині поліестер D-500 – відрізняється високою міцністю та стійкістю. Тканина, з якої виконане сидіння, при намоканні досить швидко висихає. Такий шезлонг відмінно підійде для активного використання поблизу водойм. Висока спинка надає шезлонгу додаткового комфорту. Передбачена можливість відкидати спинку на вісім положень до лежачого. . Ресурс такого шезлонгу досить великий.
Габаритні розміри та характеристики:
Ширина із підлокітниками: 60 см;
Висота від сидіння до підлоги: 45 см;
Висота шезлонгу: 105 см;
Діаметр труби: 20 мм;
Матрац 6 см
Каркас: метал, пофарбований порошковим напиленням;
Підстава: пружини меблеві;
Вага: 6 кг;
Максимальне навантаження: 120 кг;
Габаритні розміри у складеному вигляді: 93х58х30 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Senya |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 60 см |
| Вага | 6 кг |
| Комплектація | |
| Матрац | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Складний |
| Тип | Шезлонг |
| Особливості | Механізм регулювання положення |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Комплектація підлокотників | Да |
| Загальна висота конструкції підвісного шезлонга | 105 см |
| Подушка-підголівник | Да |
- Ціна: 2 450 ₴



