Довжина 100см
Каркас Труба Ø 16х1 мм
Маса нетто 6 кг
Матеріал-фанера 12мм
Макс.навантаження 80кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Senya |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 62 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴



