
Крісло шезлонг - Мальта з підлокітником
1 592 ₴
- Готово до відправки
+380 (99) 779-20-37
Наталіяповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Глибина 48 см
Ширина 59 см
Висота 107 см
Каркас Труба труба сталева Ø 20х1 мм
Маса нетто 4 кг
Матерiал Oxford D-600
Макс.навантаження 100 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Senya |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 59 см |
| Вага | 4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Складний |
| Тип | Шезлонг |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Особливості | Механізм регулювання положення |
| Матеріал | Сталь |
| Комплектація підлокотників | Да |
| Загальна висота конструкції підвісного шезлонга | 107 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 592 ₴





