Завдяки компактності та невеликим розмірам дана розкладачка займає мінімум місця, що особливо актуально в умовах обмеженого простору. Сама конструкція є двосекційною складною рамою, по периметру якої натягнута двошарова тканина. По внутрішній стороні розкладачки до цієї тканини прикріплені пружини з ременями, які за певної фіксації задають необхідну жорсткість спальному місцю.
Верхній шар - бязь.
Нижній шар – поліпропілен (використовується для додаткової стійкості до передчасного розтягування верхнього шару тканини. Звертаємо вашу увагу – на даній моделі відсутній регульований підголовник)
Характеристики
- Виробник: ТМ Сеня Україна (Харків);
- Довжина: 154 см.
- Ширина: 58 см;
- Висота (від підлоги): 27 см;
- Каркас: труба Ø 20 х 0,8 мм;
- максимальне навантаження: 80 кг
- Вага: 4 кг,
- Розмір в упаковці: 10х58х76 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Senya |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева труба |
| Підстава спального місця розкладачки | Двошарова тканина |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1540 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Висота | 270 мм |
| Вага | 4 кг |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 760 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 580 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 100 мм |
| Додаткові Характеристики | |
| Тип | Ліжка-трансформери |
| Форма | Прямокутні |
| Тип | Розкладні ліжка (розкладачки) |
| Колір | Різнокольоровий |
| Основа під матрац | Дерев'яні ламелі |
| Особливості | З матрацом в комплекті |
| Країна-виробник товару | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 605 ₴




