
Розкладачка Марія М30 з матрацом 3см. Vista. (193х75х28см).
2 202 ₴
- Готово до відправки
+380 (99) 779-20-37
Наталіяповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основні характеристики:
- Довжина розкладачки – 193 см.
- Ширина розкладачки – 75 см.
- Висота від підлоги – 28 см.
- Вага: 6 кг.
- Максимальне навантаження: 120 кг.
- Матрац - 3см
- Розмір в упаковці: 77х67х10см
- Рівні регулювання підголівника – 4.
- Захист підлоги від подряпин
- Виробництво: Україна Харків
- Тип розкладачки: для дорослих та дітей
- Габаритні розміри (ДхШхВ): 193х75х28 см.
- Каркас виготовлений із сталевої труби ∅20 мм.
- Фарбування: методом порошкового напилення.
- Підголівник: Є
- Матрац: 3 см
- Вага розкладачки: 6 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VISTA |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева труба |
| Підстава спального місця розкладачки | Двошарова тканина |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Комплектація матрацом | Так |
| Товщина матраца | 3 см |
| Наповнювач матраца | поролонова крихта |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1930 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 280 мм |
| Вага | 6 кг |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 800 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 750 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 250 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Рівні регулювання підголівника | 4 |
| Захист підлоги від подряпин | Так |
| Додаткові Характеристики | |
| Тип | Ліжка-трансформери |
| Форма | Прямокутні |
| Тип | Розкладні ліжка (розкладачки) |
| Колір | Різнокольоровий |
| Основа під матрац | Матрац не змінний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Особливості | З матрацом в комплекті |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 202 ₴









