
Розкладачка НОВА на ламелях з матрацом 5см Senya (193х75х28см)
2 748 ₴
- В наявності
+380 (99) 779-20-37
Наталіяповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Виробник: Senya
- Підголівник: 4 положення
- Каркас: труба сталева
- Діаметр: 20х0.8 мм
- Матеріал: бязь-спандбонд
- Підстава: ламелі 15 шт.
- Матрац: поролоновий, 5 см
- Макс. навантаження, кг.: 120
- Довжина, див: 193
- Ширина, див: 75
- Висота, див: 28
- Вага, кг: 12
- Кількість в упаковці, шт.: 1
- Довжина у складеному вигляді, див.: 75
- Ширина у складеному вигляді, див.: 25
- Висота у складеному вигляді, див.: 96
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Senya |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева труба |
| Підстава спального місця розкладачки | Дерев'яні ламелі |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Кількість ламелей на підставі спального місця | 15 |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Комплектація матрацом | Так |
| Товщина матраца | 5 см |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1930 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 280 мм |
| Вага | 12 кг |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 750 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 960 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 250 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Рівні регулювання підголівника | 4 |
| Додаткові Характеристики | |
| Тип | Ліжка-трансформери |
| Форма | Прямокутні |
| Тип | Розкладні ліжка (розкладачки) |
| Колір | Різнокольоровий |
| Основа під матрац | Дерев'яні ламелі |
| Особливості | З матрацом в комплекті |
| Країна-виробник товару | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 748 ₴







