Довжина, мм 920
Ширина, мм 450
Висота, мм 260
Матеріал виготовлення:
Сидіння: дерев'яні дошки з ясен.
Вес, кг:
6.1
додаткова інформація:
Комплектація: – тяговий ремень завдовжки 2500 мм; ширина 25 мм. - Знімна спинка (розмір: 675х390х300мм, вага спинки: 1,1 кг); - Ручка-штовхач (розмір: 890х340х110 мм, вага ручки: 0,8 кг); - р
Довжина (сидіння), мм 550
Ширина (сидіння), мм 220
Допустиме навантаження, кг 100
Габарити виробу:
920/450/260
Каркас:
Полозья плоскі 30х15мм, сталева труба 30х15мм, Ø20мм, Ø16 мм (товщина стінки 1 мм) із полімерним покриттям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТМ Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Санки-полозки |
| Матеріал | Метал |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Особливості | Ручка-штовхач, Знімна спинка, Мотузка, Ремені безпеки, Муфта на ручку |
| Колір | Фіолетовий |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 92 см |
| Ширина | 45 см |
| Висота | 26 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 150 ₴






