Глибина 45 см
Ширина 50 см
Висота 92 см
Каркас Труба сталева Ø 20х1 мм
Маса нетто 4 кг
Матерiал Oxford D-600
Маса брутто 4,5 кг
Матрас Поролон, 2 см.
Макс.навантаження 120 кг
Ширина 50 см
Висота 92 см
Каркас Труба сталева Ø 20х1 мм
Маса нетто 4 кг
Матерiал Oxford D-600
Маса брутто 4,5 кг
Матрас Поролон, 2 см.
Макс.навантаження 120 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Senya |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Вага | 4 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Тип | Складний |
| Комплектація підлокотників | False |
| Матеріал | Сталь |
| Тип | Шезлонг |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Наявність коліщаток | False |
| Загальна висота конструкції підвісного шезлонга | 92 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴







