
Матрац на розкладачку Марсель з липучками 5см 755х1900мм
1 600 ₴
- В наявності
+380 (99) 779-20-37
Наталіяповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Габаритні розміри: 190 см х 80 см
- Товщина матраца: 7 см;
- Матеріал: Бязь-спанбонд;
- Наповнювач: поролон.
- Вага: 4,5.
Поролоновий матрац для розкладачки - це зручне та легке спальне місце, призначене для використання з розкладушками. Він забезпечує додатковий комфорт та підтримку під час сну на компактних та тимчасових ліжках, таких як розкладачки, які часто використовуються для гостей чи кемпінгу. Матрац виготовлений із натуральних матеріалів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Senya |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 80х190 |
| Висота | 7 см |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 80 см |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Вага матраца | 4.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴


