Орбітальна шліфувальна машина Grand ОШМ-650 — це інструмент, призначений для шліфування поверхонь з дерева, металу та лакофарбових покриттів, що дозволяє досягти ідеальної гладкості поверхні у мінімальні терміни.
Потужність моделі становить 650 Вт, діаметр робочої поверхні — 125 мм. Кріплення на липучці дозволяє швидко та легко змінювати шліфувальний папір. Регулювання обертів в діапазоні до 13 000 об/хв дозволяє точно налаштувати інструмент під виконувані завдання.
Міцний вініловий корпус та ергономічна ручка роблять роботу з інструментом зручною, навіть однією рукою. Орбітальна шліфувальна машина оснащена пластиковим пилозбірником, який допомагає підтримувати чистоту на робочому місці.
Особливості:
- Висока потужність
- Регулювання обертів
- Висока продуктивність
- Блокування кнопки увімкнення
- Кріплення шліфувального паперу на липучці
- Швидка заміна шліфувального паперу
- Пластиковий контейнер для збирання пилу
- Ергономічний корпус для кращого контролю
- Ефективне видалення пилу з можливістю підключення до пилососу
Технічні характеристики:
- Напруга мережі/Частота струму: 220 В/50 Гц
- Потужність: 650 Вт
- Кількість обертів: 6000-13000 об/хв
- Діаметр диска: 125 мм
- Регулювання обертів: Так
- Вага: 1,8 кг
Комплектація:
- Орбітальна шліфувальна машина Grand ОШМ-650
- Шліфувальне коло 125 мм
- Перехідник під пилосос
- Контейнер для збору стружки
- Запасний комплект щіток
- Картонна упаковка
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації

Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 1.4 кг |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність для збирання | + |
| Кількість обертів | 6000-13000 об/хв |
| Параметри мережі | 230В/50Гц |
| Розмір шліфувальної поверхні | 125 мм |
| Регулятор обертів | + |
- Ціна: 1 135 ₴









