Бензопила Grand БП-52 — це високоякісний інструмент, призначений для ефективного розпилювання деревини. Модель оснащена міцним металевим корпусом і потужним 2-тактним двигуном на 5,2 к.с., який забезпечує робочі обороти в діапазоні від 2800 до 11000 об/хв.
Фірмовий карбюратор із системою примусового підкачування палива полегшує запуск пилки навіть у холодних умовах. Хромовані стінки циліндра та посилена поршнева група значно збільшують термін служби інструменту.
Автоматична система мастила сприяє плавній роботі ланцюга та продовжує термін служби як шини, так і ланцюга. Для підвищення безпеки передбачене аварійне гальмо ланцюга, яке моментально його зупиняє при зворотному ударі.
Ергономічні нековзні рукоятки забезпечують комфортну та зручну роботу, а завдяки легкій вазі та збалансованій конструкції можна працювати тривалий час без втоми.
Особливості:
- Легка вага
- Кришка стартера з магнієвого сплаву
- Хромовані стінки циліндра
- Низький рівень вібрацій та шуму
- Подвійний вихлоп на глушнику
- Удосконалений повітряний фільтр
- Автоматична система мастила ланцюга
- Праймер для підкачування палива
Технічні характеристики:
- Тип двигуна: бензиновий, 2-тактний, одноциліндровий
- Система охолодження: повітряна
- Об'єм двигуна: 52 см³
- Потужність: 3,8 кВт / 5,2 к.с.
- Макс. обороти двигуна: 2800-11000 об/хв
- Довжина шини: 45 см
- Крок ланцюга: 0,325”
- Об'єм паливного бака: 0,55 л
- Об'єм масляного бака: 0,26 л
- Вага: 6 кг
Комплектація:
- Бензопила Grand БП-52
- Шина для ланцюга
- Ланцюг
- Зубчастий упор
- Захисний чохол для шини
- Мірна ємність для паливної суміші
- Картонна упаковка
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон

Виробник: Тмкова 2786/144, 62800, Брно, Чехія
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 450 мм |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Ліхтарик | Ні |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Рівень шуму | 98 дБ |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Витрата палива | 1 л/год |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Потужність двигуна | 5.2 к. с. |
| Додаткові функції | |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Праймер | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 3800 Вт |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 683 ₴



